Maszynki kieszeni miniaturowy Rocket Bike -Nigdy Zakończenie godzin zabawy

Maszynki kieszeni miniaturowy Rocket Bike -Nigdy Zakończenie godzin zabawy

maszynki Rocket kieszeni miniaturowy rower elektryczny jest rzeczywiście zmniejszona wersja właściwego roweru ulicy, który został zaprojektowany i zbudowany specjalnie dla dzieci, szczególnie tych, którzy lubią dreszczyk emocji i podniecenia revving i powiększanie rundę

Ten rower elektryczny może być miniaturowy rozmiar, ale to coś może pójść. - może osiągnąć prędkość około 15 mph, a ja mam że na organ, który może trafić 20 mph schodząc hill! Jednakże, nie mają zmienne prędkości sterowane przez manetka przepustnicy. Jest tak dobrze, że to sport duże 10 calowe opony pneumatyczne, które dają płynną jazdę. Hałas jest utrzymywana również do minimum dzięki silnik napędzany łańcuchem i nie jest obsługiwany hamulec wszystkie ważne ręcznie.

Znajdziecie że Rocket Razor kieszonkowy zasilany jest za pomocą 2 x 12 V baterie, które trzymają się dobrze po naładowaniu, producent twierdzi, że pobieranie opłat za między 4 an 6 godzin 45 minut daje czas nagrania. Inni Ja wam powiedziałem, mówią naładować akumulatory w ciągu nocy i młodzież mogą jeździć z przerwami przez cały dzień, bez utraty mocy.

Najbardziej zgadzało się o rzeczywistości o Rocket Razor kieszeń jest przedział wiekowy, dla którego jest najbardziej odpowiednia. Razor USA zaleca ten miniaturowy rower dla młodzieży w wieku 13 i powyżej, ale w tym wieku wydaje się być wątpliwe tyle wysoki, starszy powoduje ból do nóg i kolan. Są tacy, którzy twierdzą, że to miniaturowy rower jest lepiej nadaje się do 8 do 9 lat zakresie starości, ale odkryłem także dzieci w wieku 5 jazda tym rowerem elektrycznym. Moim zdaniem znasz swoje dziecko i jego / jej zdolności najlepszych, o ile nie jest nadzór osoby dorosłej, a obszar, w którym są jazda jest bezpieczna i dla ruchu są zobowiązani do godzin zabawy.

Niektóre Razor kieszeń Rakieta Miniaturowe Electric Bike Fakty:

Wymiary: 36 x 20 x 21 cali

Waga: 42 funtów

Moc: 2 x 12 V baterie

Prędkość maksymalna: 15 mph

Max. Waga: 170 funtów

jeden fakt o Razor Kieszeń Rakieta miniaturowego roweru elektrycznego, nawet przy wszystkich nieuniknionych zadrapaniami i wypadków jest to, że wydaje się wychodzić z nimi całkiem dobrze, tak dobrze na trwałość i doprowadziły do Wierzymy, że części zamienne można kupić dość łatwo. Inną wyraźną zaletą dla was wszystkich ludzi, którzy unikają jakiegokolwiek technicznych rzeczy, ten miniaturowy rower wymaga bardzo mało montaż.

Coś, co jest istotne w tej zabawki jest to dobry kask, nakolanniki i nałokietniki bezpiecznego, obrażeń wolna jazda

Co można dostać za swoje pieniądze, a także rower

Wliczone są:.?

* 2x 12 V baterie

* Bateria ładowarka

* Narzędzia

Ogólny konsensus opinii wydaje się, że dzieci po prostu uwielbiają Rocket Razor kieszeni, to eleganckie, szybkie i trwałe - tak bardzo, że nawet dorośli mogą mieć go!

Komentarze

Popularne posty